KKS Czarne Świerklany - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czwórka Radom - AZS UJ Kraków 1:4
  • CZARNI SOSNOWIEC - KKS Czarne Świerklany 10:1
  • Wanda Kraków - Rolnik B. Głogówek 1:8
  • 1. FC AZS AWF Katowice - ULKS Bogdańczowice 2:0

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czwórka Radom 1:4 AZS UJ Kraków
CZARNI SOSNOWIEC 10:1 KKS Czarne Świerklany
Wanda Kraków 1:8 Rolnik B. Głogówek
1. FC AZS AWF Katowice 2:0 ULKS Bogdańczowice

Aktualnoci

Kościan

• autor: redakcja, 2013-05-24 09:51

PODZIĘKOWANIA NA ZAKOŃCZENIE TESTÓW ........

Dziś w towarzystwie starszych koleżanek z naszego klubu do domu wraca młodziutka Seńkow która odbyła kilku dniowe testy w Czarnych . Ta 13 letnia zawodniczka została zauważona w czasie turnieju Charytatywnego w rodzinnym Kościanie oraz w  kolejnym turnieju .

Ta młoda piłkarka jest wychowanką A.F.C Kościan i tam stawiała swoje pierwsze kroki piłkarskie z czasem biorąc udział w rozgrywkach 1 ligi futsalu . Zarząd K.K.S. Czarne Świerklany składa serdeczne podziękowania Prezesowi A.F.C. Kościan oraz trenerowi za wyrażenie zgody na przyjazd ich wychowanki do naszego klubu , rodzicom za pomoc i wsparcie oraz zawodniczką A.F.C. Kościan które na pewno kibicowały swojej koleżance ..

O kilka słów poprosiłem trenera Czarnych

Trenerze jak pan ocenia pobyt młodej Seńkowej w Czarnych ?

Trener M.Ilnicki   Z pobytu Zuzki jestem bardzo zadowolony , ta 13 latka ma talent do piłki i wielkie serce do gry . W treningach pokazywała 100 % zaangażowania i wielką ochotę do nauki .

Czyli kolejna perełka w koronie Czarnych ?

Trener   Spokojnie z porównaniami i robieniem gwiazdy z tak młodej osoby . Zuzka ma talent ale ma też świadomość jak dużo jej brakuje do poziomu ligowego , Jest na dobrej drodze by zostać piłkarką ale wszystko w jej głowie i ciężkiej pracy , jeśli z takim zapałem i zaangażowaniem będzie dalej pracowała to może kobieca piłka mieć z niej pociechę . Ale nieraz dobrze zapowiadająca się zawodniczka spoczywa na laurach i po pewnym czasie po talencie zostaje tylko wspomnienie .

Ogólna ocena ?

Trener   Zuzka pokazała się z bardzo dobrej strony jako zawodniczka A.F.C Kościan jest bardzo dobrą wizytówką tego klubu i pracy Janusza ( prezes ) i Adama ( trener) . Grzeczna , uśmiechnięta z szacunkiem do starszych koleżanek , sportowo też bardzo pozytywnie . Seńkow pokazała jak dobrą pracę wykonuje ten klub z swoimi podopiecznymi .Zresztą nie pierwszy raz Kościan pokazuje klasę i fajne podejście do kobiecej piłki , Jak najwięcej takich ludzi z takim sztabem .

Jak starsze koleżanki przyjęły na testach młodszą ?

Trener   W czarnych z tym nie ma problemu , pomagają na treningach i po za nimi ... dużą sympatię wzbudziła dziewczyn z I drużyny czego dowodem jest że same zawodniczki wyszły z inicjatywą odwiezienia Zuzki do domu .....To fajna sympatyczna dziewczyna z talentem do kopania piłki

Seńkow w Czarnych ?

Trener   Jeśli sama zawodniczka wyrazi chęć i rodzice oraz zarząd A.F.C Kościan też . to myślę że tak . Na dzień dzisiejszy Zuzka jest zawodniczką A.F.C i musi pokazać że te testy nie poprzewracały jej w głowie a wręcz zmobilizowały do jeszcze większej pracy . A ja gdzie kolwiek będzie grała będę obserwował i kibicował temu małemu urwisowi :)

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

ULKS Bogdańczowice - Czwórka Radom
Rolnik B. Głogówek - 1. FC AZS AWF Katowice